• 13.678 nieuwsartikelen
  • 171.386 films
  • 11.359 series
  • 32.310 seizoenen
  • 633.692 acteurs
  • 197.060 gebruikers
  • 9.218.606 stemmen
Avatar
 
banner banner

Masterclass (2005)

Komedie / Drama | 70 minuten
3,12 94 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 70 minuten

Alternatieve titel: De Nieuwe Lola's - Masterclass

Oorsprong: Nederland

Geregisseerd door: Hans Teeuwen

Met onder meer: Pierre Bokma, Peer Mascini en Sacha Bulthuis

IMDb beoordeling: 7,0 (215)

Gesproken taal: Nederlands

Releasedatum: 13 oktober 2005

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Masterclass

Een beroemd toneelregisseur die zich heeft teruggetrokken in zijn landelijk gelegen woning (Peer Mascini), wordt door een enthousiaste cursusleider (Pierre Bokma) overgehaald een masterclass te leiden op de Academie voor Drama in Eindhoven. In de herinneringen van een keur aan Nederlandse acteurs en actrices klinkt niet alleen grote bewondering voor de regisseur door, maar zijn ook aanwijzingen te horen dat diens masterclasses in het verleden danig uit de hand zijn gelopen.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van starbright boy

starbright boy (moderator films)

  • 22004 berichten
  • 4815 stemmen

Hier en daar grappige, maar vaak heel flauwe, veel te dik opgelegde parodie. En een stuk te lang. Typisch een ideetje dat had kunnen werken als het op pak 'm beet Jiskefet-lengte had gezeten. Nu zit er echt veel te veel opvulling in. Forse tegenvaller. De lola waar ik de meeste verwachtingen van had bleek de zwakste.

2.0*


avatar van BoordAppel

BoordAppel

  • 14274 berichten
  • 3222 stemmen

Ik vond het toch behoorlijk grappig allemaal. Beetje gemakkelijk natuurlijk maar dat gedoe met die studenten levert wel enkele grappige scene's op. Het absurdisme van Teeuwen is wel aan mij besteed, zo'n zin als ik vond mezelf terug in een park vind ik namelijk al erg grappig, zeker als die zo ontzettend droog gebracht wordt door Gijs Scholten van Aschat.

Sommige dingen gaan wel wat te lang door maar een positief gevoel overheerst.

3,5*


avatar van gotti

gotti

  • 14055 berichten
  • 5778 stemmen

Bij vlagen zeer geestig, maar helaas veel te lang - en daardoor grotendeels gewoon niet zo boeiend. Als de schaar er nog eens ingezet wordt kan er wellicht een ietrs consistentere opbouw ontstaan.

2,5*