• 13.687 nieuwsartikelen
  • 171.394 films
  • 11.359 series
  • 32.316 seizoenen
  • 633.692 acteurs
  • 197.064 gebruikers
  • 9.218.862 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten Linn als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Machinist, The (2004)

Alternatieve titel: El Maquinista

Erg goede film, mooi duister sfeertje wat toch wel de gehele film blijft hangen. En een ontzettend goed acterende Bale (wat is ie mager zeg!!) Wel een beetje voorspelbaar maar dat mag voor mij de pret niet drukken, omdat het goede acteerwerk en de sfeer toch wel de boventoon heeft 4,5*

Madre (2016)

Alternatieve titel: Mother

Een thriller/horror die eens een volledig ander pad inslaat, zonder veel gore, monsters of geesten. Een origineel plot met een fijne ontknoping. Van begin tot het eind creepy en unsettling op een manier die je niet verwacht. Gekeken omdat ik niet kon slapen, maar dat gaat nu helemaal niet meer lukken.

Mah Nakorn (2004)

Alternatieve titel: Citizen Dog

Gezellige, leuke en fleurige film.

Erg fris en luchtig met een luchtig verhaaltje en een flinke dosis over the top humor en romantiek. De berg van flessen en plastic vond ik erg cool gedaan Verder goed acteerwerk. 4.5*

Majo no Takkyûbin (1989)

Alternatieve titel: Kiki's Delivery Service

Erg lieve feelgood movie, waar gewoon eens een keer geen problemen zijn maar een beetje in de stijl van totoro. Gewoon een leuk, lief, en vrolijk verhaaltje waar je niet veel bij na hoeft te denken en gewoon lekker bij kunt ontspannen 4,5

Maléfique (2002)

Alternatieve titel: Evil

Erg aardig filmpje.

Een origineel verhaal met een duistere satanische sfeer, enkele gore beelden, een stel freaks en een constante dreigende spanning. Beetje jammer van het einde, is wat slapjes en had naar mijn mening wel wat beter kunnen worden afgerond. Verder een leuk tussendoortje wat de aandacht wel vasthoud. 3,5*

Man Cheng Jin Dai Huang Jin Jia (2006)

Alternatieve titel: Curse of the Golden Flower

Mooie film met inderdaad veel goud, mooie beelden en een geweldig dramatisch verhaal rond een keizerlijke familie. Anders dan ik gedacht had bevatte de film weinig gevechten. En speelde het verhaal vooral af binnen het keizerlijk paleis, wat overigens prachtige beelden opleverde.

Een bijna onherkenbare Chow Yun Fat en zelfs Gong Li deed het dit keer eens behoorijk.

Een minpunt aan de film vond ik wel het einde wat ik hier niet ga vertellen omdat het denk ik een gigantische spoiler is als ik het wel doe. Ik zou zeggen ga deze Yimou zelf eens bekijken en dan vooral in de bios want ik denk dat hij daar wel mooier overkomt als straks op dvd. Zeker het bekijken waard dus. 4*

Mangler, The (1995)

Het verhaal van the mangler staat in 'Stephen Kings Nightshift' En het verhaal vond ik erg spannend en leuk om te lezen. King kan van alledaagse dingen iets vreselijks engs maken. Meestal word dat in de verfilmingen totaal verpest en is er dat gevoel wat je hebt als je het boek leest totaal niet. Dat vind ik erg jammer. Toch zou ik deze film wel eens willen kijken om te zien of het overeenkomsten heeft met het verhaal. Helaas is Tobe Hooper een niet al te beste regisseur.

Marebito (2004)

Alternatieve titel: The Stranger from Afar

Lang getwijfeld tussen een 3,5 en 4 maar toch een kleine 4* waard. Een erg aparte film voor Shimizu's doen en ik denk wel een beetje dat Tsukamoto zich er een beetje in gemengd heeft om een of andere reden. In tegenstelling tot Onderhond vond ik deze film voorspelbaar!

Er is een erg goede sfeer neergezet maar om een of andere reden word het nooit echt heel spannend. Wel op een gave manier gefilmd, aangezien er weinig middelen voor gebruikt zijn is dit toch een erg knap filmpje en Tsukamoto doet zijn werk weer geweldig ..dus 4*

Marley & Me (2008)

Alternatieve titel: Marley and Me

Mijn lieve trouwe Golden retriever Bram...

Daar moest ik constant aan denken, omdat hij veel dingen van Marley weghad. Het 'humpen' tegen andermans benen, het tien keer een rondje draaien voor hij ging liggen en het urenlang op een bot kauwen tot we terug thuis kwamen. Net als het einde van deze film heb ik mijn hond na 14 jaar in moeten laten slapen. Deze scene bezorgde me de zwaarste brok in mijn keel die ik ooit bij een film heb gehad en bij het verlaten van de zaal had ik moeite mijn tranen te bedwingen

Leuke film verder, en Wilson is geknipt voor deze rol. Ik vond toch al dat Wilson en Marley deze film met zijn tweeen droegen. Aniston vond ik af en toe zelfs naar het irritante dreigen. Ze speelde een beetje een kleurloos en saai personage.Een aantal aardige grapjes en een kleine dosis drama maken deze film leuk en interessant om te zien.

4*

Martyrs (2008)

Heb de film Martyrs ook gezien nu...

Stinocop heeft gelijk..Dit is de meest gruwelijke film die ik ooit gezien heb. Ik ben wat gewend, ik kijk graag horror. Maar nog nooit heb ik het tijdens een film zo zwaar gehad. Ik had moeite mijn tranen te bedwingen en ik werd ziek van al die beelden. Als ik al ooit ergens weg zou lopen zou het bij Martyrs zijn..

Maar, ik heb het tot de laatste minuut gezien. Een film zo gruwelijk maar toch moest ik blijven kijken.

Toegeven het is een goede film, realistisch en ziekelijk. Het begint als een horror die al erg shockerend is maar wat er op de helft gebeurt gaat zelfs over mijn grenzen.

Erg goede film, maar voor mij blijft het bij deze ene keer. Het is geen film waar je veel plezier aan zult beleven en die je voor je amusement nog eens gaat zien op de bank met een bak popcorn.

Ik heb er al genoeg aan dat dit een film is die mij erg heeft aangedaan en die me nog erg lang bij zal blijven.

Ik waarschuw de mensen die denken dat dit een leuk gore filmpje gaat zijn. Absoluut niet voor tere zieltjes

Alsnog 4,5 ster voor een film die een enorme impact op mij heeft zoals nog nooit een film heeft gehad

Maximum Overdrive (1986)

Alternatieve titel: Vol Gas

_dangerous_ schreef:

Na deze film hoeft Stephen King niet meer te zeuren dat zijn boeken slecht worden verfilmd.

Want erger dan deze goedkope 'transformers' film kan het toch niet worden. En dat door de schrijver zelf.

Gefeliciteerd.

King is een schrijver geen regisseur. Als King zeurt dat hij vind dat zijn boek niet goed verfilmd is vind ik dat dat mag want het is het werk van de regisseur om er iets moois van te maken. Het is Kings werk niet om mooie films te maken maar om mooie boeken te schrijven . Dat lukt hem tot op de dag van vandaag nog steeds goed naar mijn mening.

Duidelijk dat dit een probeersel was van King, omdat dit de enige film is.

Ik vond net als anderen hier het eerste uur het leukst. Vooral de cameo van King zelf was zeer grappig en geslaagd. Voor de rest wel aardige acteurs en personages die echt herkenbaar zijn voor zo'n Kingverhaal (bijvoorbeeld de baas van de rest stop en het pasgetrouwde stel). Jammer nog van Emilio Estevez die ik om een of andere reden in geen enkele film kan verdragen.

Ik vond het ook geen superfilm, maar toch wel vermakelijk om eens te zien. leuke horror vermengd met komedie.. 3*

Mean Creek (2004)

Erg goede aangrijpende film, Met zo zijn leuke en droevige momenten. Vooral het acteerwerk van Scott Mechlowicz was erg goed en opvallend Werd er wel even stil van aan het eind...4*

Memoirs of a Geisha (2005)

Na het prachtige boek valt deze film me toch wel een beetje tegen. japanners die door chinezen gespeeld worden en het engels gebabbel stoorden me meer als verwacht. ook werden enkele belangrijke stukken uit het boek achterwege gelaten en was de film te druk qua muziek en snelheid dat nam een beetje de sfeer van het geishagebeuren weg.ook moesten er weer een dosis amerikanen in verwerkt worden wat het weer tot een waar hollywoodfilmpje maakte. erg jammer..een krappe 3*

Mist, The (2007)

Alternatieve titel: Stephen King's The Mist

Jammer.

Ook ik had hoge verwachtingen van deze film. Aangezien ik het verhaal van Stephen King geweldig en spannend vond toen ik het las, vond ik de film al na drie minuten zien niet veel soeps. Het acteerwerk vond ik nogal mager en erg geforceerd.
De verhaallijn was tot op zekere hoogte in overeenkomst met die van mijn favoriete auteur..maar dan het einde liep over in een totaal drama zoals je het op een woensdagavond bij RTL4 nog nooit gezien hebt. Ook klopte het totaal niet.
Normaal gezien komen de mensen nadat ze uit de supermarkt ontsnappen terecht in een cafe, en zul je ze nooit uit de mist zien komen Helaas in deze film een erg teleurstellend einde. Ook vond ik het jammer dat er weer een verklaring gevonden moest worden voor wat er gebeurde. In het orginele verhaal laat King dat achterwege.

De special effects gingen nog. Maar kom op niet meer uit als een 2*

Moi-bi-woo-seu (2013)

Alternatieve titel: Moebius

Ki-duk is de weg een beetje kwijt..

Want tussen Pieta/Moebius en Bin- jip/Hwal/ Bom Bom etc. ligt een universum van verschil. Waren voorgaande films nog apart maar enigzins vreedzaam in sommige opzichten, nu schijnt het roer volledig omgegooid en kan het niet gewelddadig genoeg zijn. Veel personages waren in oudere films wel dubieus maar ik kon altijd op een of andere manier de beweegredenen van hun acties nog een beetje begrijpen en plaatsen, bij Moebius gaat het me de pet te boven.

Toch blijft Ki-duk zijn beste troeven behouden en word er in deze film niet gesproken. Moebius is bijna poëtisch, hoe geweldadig sommige scènes ook mogen zijn. Ki-duk zet met weinig woorden echte en fascinerende mensen neer, met ontzettend wrede en vreemde daden. Toch blijft er dat beetje medeleven en sympathie, wat ze ook doen. En dat vind ik na deze ommezwaai nog altijd erg knap.

Het volle aantal sterren krijgt hij deze keer niet van mij, maar hij is nog wel 1 van mijn favoriete regisseurs. Moebius is een aanrader maar niet een waar je super vrolijk van word. 4*

Mon Seung (2006)

Alternatieve titel: Diary

Erg goede thriller!

Heeft me weer eens overtuigd van het kunnen van de Pang broers. De film is een beetje in de duistere sfeer van The eye en Re-cycle. Vage shots en scenes die met weinig gemaakt zijn maar toch erg veel spanning en waanzin bevatten maken van deze film een meesterwerkje 4,5*

Monday (2000)

Supergrappige film, en wat een geweldige rol van Ando (de dooie) Deze film stond al een hele tijd op mijn verlanglijstje van films die ik graag wilde zien en is me zeker niet tegengevallen , En ook dit keer gaan een deel van de credits naar Terajima wat een geweldige man 4,5*

Muppets, The (2011)

Pfff,

Ik keek hier eigenlijk al wel een tijdje naar uit. Maar toen ik hoorde dat Jason Segel ermee gemoeid was zakte dat al een klein beetje, en dat blijkt niet onterecht. Er zijn in het verleden al veel acteurs langsgeweest bij The Muppetshow: Gene Kelly, Julie Andrews enz. en zelfs Jack Black doet het in deze film nog leuk om samen met de overbekende Kermit en zijn vrienden te acteren.

Maar wat Segel hier doet! Ik heb me werkelijk dood geirriteerd, hij past totaal niet in deze film en maakt er een veel te kinderachtig geheel van en hij valt gewoon totaal uit de toon en lijkt alleen maar te dienen als uit de kluiten gewassen beeldvulling, evenals Adams die het er ook allemaal niet leuker op maakt. Mijn punten gaan dan ook naar de Muppets zelf, want Kermit, Animal, Miss Piggy en de rest blijven toch altijd leuk, ook samen met Jack Black.

2,5

My Super Ex-Girlfriend (2006)

Wat een vreselijk baggerwerk.

Dom in elkaar gezet verhaal, nog slechter acteerwerk. Luke Wilson is net zo erg als zijn broer Owen Wilson. Heb deze film geen moment leuk gevonden. Slechte special effects en absoluut geen leuke humor. Niks voor mij dit 1*

Mystery Men (1999)

May the forks be with us

Erg grappige, flauwe en totaal idiote film over een stelletje freaks die een superhero proberen te zijn, maar gewoon gebrek aan superpowers hebben. Heel bekende cast waarin Stiller en Macy al erg grappig zijn, maar Reubens spant toch echt wel de kroon qua totale zotheid. The blue Raja is overigens ook erg grappig.

4*

Mystery of Natalie Wood, The (2004)

Erg mooie miniserie die het trieste verhaal van de bekende actrice Natalie wood vertelt. Jammer alleen dat de personages niet op de echte acteurs leken (zoals james dean en natalie wood zelf) 3,5* heb me er toch de hele zaterdagmiddag goed mee kunnen vermaken