• 13.687 nieuwsartikelen
  • 171.394 films
  • 11.359 series
  • 32.316 seizoenen
  • 633.692 acteurs
  • 197.064 gebruikers
  • 9.218.862 stemmen
Avatar
 
banner banner

De F*ckulteit - Seizoen 1 (2025)

3,14 38 stemmen

Show titel: De F*ckulteit

IMDb beoordeling: 7,5 (468)

Afleveringen: 6

Speelduur: 3 uur en 53 minuten

Ontwikkeld door: Kasper van Beek

Met: Julia Akkermans, Fedja van Huêt en Roeland Fernhout

Oorsprong: Nederland

Datum van release: vrijdag 21 februari 2025

Eerst uitgezonden op: Videoland (Nederland)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot De F*ckulteit

Er gingen altijd al geruchten over advocate Anouk Boone. Dat ze de jongste kandidaat-partner ooit werd bij haar kantoor had ze alleen maar te danken aan de korte affaire met haar professor, de flamboyante hoogleraar Hartman. Als er in de storm van #MeToo allerlei klachten opduiken over Hartmans grensoverschrijdende gedrag, krijgen Anouks herinneringen aan hem een andere lading.

Afleveringen Seizoen 1 (2025)

  1. 1. Quod Non Apparet Non Est

    21 februari 2025 (40 minuten)

  2. 2. Quid Pro Quo

    21 februari 2025 (40 minuten)

  3. 3. In Dubio Pro Reo

    21 februari 2025 (39 minuten)

  4. 4. Testis Unus, Testis Nullus

    21 februari 2025 (38 minuten)

  5. 5. Qui Tacet, Sensentire Videtur

    21 februari 2025 (39 minuten)

  6. 6. Veritas Simplex Oratio

    21 februari 2025 (37 minuten)

Reviews & comments

zoeken in:
avatar van Joy4ever

Joy4ever

  • 4501 berichten
  • 1724 stemmen

Sterk acteerwerk van Fedja en Julia. Het verhaal wordt hier zeer overtuigend gebracht. Sterk einde ook.


avatar van Joy4ever

Joy4ever

  • 4501 berichten
  • 1724 stemmen

@KTV Vanwaar de 1*?


avatar van Suitehome

Suitehome

  • 752 berichten
  • 503 stemmen

In de zesdelige serie De F*ckulteit wordt advocate Anouk (een sublieme Julia Akkermans) pijnlijk herinnert aan haar affaire in haar studententijd met hoogleraar Patrick Hartman (een gladde Fedja van Huêt). Inmiddels is zij opgeklommen tot een succesvolle advocate bij een gerenommeerde firma op de Zuidas in Amsterdam. In een verslavend en gelaagd drama zien we hoe Hartman vilein haar inmiddels gesettelde leven binnendringt en hoe de paranoia bij Anouk de overhand krijgt. De F*ckulteit is dramatisch en spannend, en schetst - soms niet al te genuanceerd - een schokkend beeld van afhankelijkheid en intimidatie. Alsof #MeToo nooit is weggeweest. Gemaakt door Dorien Goertzen (Swanenburg, Nieuwe Buren) en geregisseerd door Simone van Dusseldorp (Klem) is dit Nederlands topdrama.


avatar van RazendeRoeland

RazendeRoeland

  • 25 berichten
  • 23 stemmen

Tijdens een verloren uurtje op maandagavond deze serie aangezet. En dan val je in de eerste aflevering meteen met je neus in de boter. M'n vrouw en ik keken elkaar eens aan....typisch hollandse serie....zeiden we tegen elkaar. Je ligt meteen bij een stel tussen de lakens, Vrij rommelige opzet qua tegenwoordige tijd en flashbacks, de personages leren kennen.

Toch ook maar aflevering 2 beken, en dan ben je gevangen in het verhaal! Wat wordt dat op gerafineerde wijze gespeeld. Uitstekende vertolking van Fedja als proffesor en Julia welke in het advocatenkantoor opklimt. Het was zelfs zodanig overtuigend gespeeld door Fedja van Huet dat ik op gegeven moment hardop zei....blijf toch eens met je handen van die dames af

Vanaf aflevering 2 een uiterst realistische serie welke het metoo thema mooi en geraffineerd in beeld brengt, met op het eind een verrassende ontknoping.

Laat seizoen 2 maar komen.

Voor mij 4,5 sterren


avatar van Eazzyy

Eazzyy

  • 2 berichten
  • 3 stemmen

Na een hoop nep reviews nu een echte review.

Wel goed geacteerd maar wel warrig en over de top overdreven


avatar van joopjjoop

joopjjoop

  • 1 berichten
  • 1 stemmen

Joy4ever schreef:

@KTV Vanwaar de 1*?

de serie kijkt wel leuk weg maar is ver overgewaardeerd. lang leve de nepreviews.


avatar van Joy4ever

Joy4ever

  • 4501 berichten
  • 1724 stemmen

joopjjoop schreef:

(quote)
de serie kijkt wel leuk weg maar is ver overgewaardeerd. lang leve de nepreviews.

En je maakt vandaag speciaal een account aan om dit te komen melden.


avatar van Eazzyy

Eazzyy

  • 2 berichten
  • 3 stemmen

Joy4ever schreef:

(quote)

En je maakt vandaag speciaal een account aan om dit te komen melden.

hij heeft wel gelijk. Is wel over de top en echt niet de. DE beste Nederlandse serie.


avatar van Sisketeers

Sisketeers

  • 2 berichten
  • 0 stemmen

In een ruk heb ik de serie bekeken. Scherp verhaal. Alle afleveringen hadden hun spannende highlights. De problematiek werd als een sluipend gif gepresenteerd en het broeide tot de laatste seconde. Ooit vertelde een universiteitsdocent aan de UVA me over zo'n intimerende, gluiperige mannelijke collega en de 'powerplays' in de vakgroep waar ze kotsmisselijk van werd. Graag meer van dit soort series. Complimenten voor schrijvers, regie en acteurs.


avatar van JKroondijk

JKroondijk

  • 10 berichten
  • 72 stemmen

Aardig acteerwerk maar verder niet heel verrassend. Je weet in aflevering twee al hoe de serie eindigt. Daarnaast sowieso boordevol clichés.


avatar van karilem

karilem

  • 196 berichten
  • 844 stemmen

Spannende serie


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op TvMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.