• 13.687 nieuwsartikelen
  • 171.394 films
  • 11.359 series
  • 32.315 seizoenen
  • 633.692 acteurs
  • 197.063 gebruikers
  • 9.218.803 stemmen
Avatar
 
banner banner

Zouzou (1934)

Misdaad / Muziek | 92 minuten
3,33 9 stemmen

Genre: Misdaad / Muziek

Speelduur: 92 minuten

Alternatieve titel: Zou-Zou

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Marc Allégret

Met onder meer: Josephine Baker, Jean Gabin en Pierre Larquey

IMDb beoordeling: 6,3 (686)

Gesproken taal: Engels en Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Zouzou

Zou-Zou en Jean werken al sinds zij kinderen zijn samen bij een reizend circus. Nu zij volwassen zijn, behandelt Jean haar als zijn zus, maar hij heeft niet in de gaten dat Zou-Zou echt verliefd op hem is. Ondertussen wordt Jean verliefd op Claire, een vriendin van Zou-Zou. Maar wanneer hij door omstandigheden verdacht wordt van een misdrijf, is Zou-Zou degene die hem helpt.

logo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van pippo il buffone

pippo il buffone

  • 2745 berichten
  • 0 stemmen

Nog gen stemmen voor een Baker-Gabin? Het betreft hier toch een van de weinige films met Baker, die naar het schijnt maar 2 geluidsfilms maakte, waarvan dit de eerste zou zijn. En dan ook nog een jonge Gabin.

Zoals gebruikelijk in musicals stelt het verhaal geen reet voor voorzover je al van een verhaal kunt spreken, maar het vervelende is nu net dat het non- musical gedeelte het overgrote gedeelte van de speelduur in beslag neemt en Baker pas tegen het einde mag optreden, meer als zangeres dan als danseres nog.

De musical sequenties zijn duidelijk Busby Berkeley geinspireerd , de beroemdste is natuurlijk het op het einde herhaalde Haiti waar een schaars geklede Baker in een kooi haar heimwee en melancholie bezingt. En niet te vergeten pour moi il n'y a qu'un seul homme..., waar ze als een proto- Marilyn Monroe wordt omringd door wat nichten in tuxedo.

Ook Gabin zingt even, en in deze Hayes-code loze film mag deze matroos rondlopen met een tattoo van een naakt wijf , incl. schaamhaar ! Zijn rol als vervolgde for a crime he didn't commit loopt dan weer vooruit op zijn latere carrière, maar dit filmpje scharen onder de categorie misdaad lijkt me ernstig overdreven.


avatar van John Milton

John Milton

  • 23155 berichten
  • 12731 stemmen

pippo, we missen je nog steeds.

Maar aangezien hij het toch vermoedelijk niet leest: de film. Alhoewel, Baker. Het voelt tegelijkertijd verrassend en beschamend, dat ik na al mijn omzwervingen nu pas in aanraking kom met Josephine Baker. Fascinerend persoon. De film komt in de laatste 20 minuten pas echt los, en dat weerhoudt het ook van een hogere score. Maar ik zou wel een biografie willen lezen. Toch maar eens op zoek.

3,5*