• 13.687 nieuwsartikelen
  • 171.394 films
  • 11.359 series
  • 32.315 seizoenen
  • 633.692 acteurs
  • 197.063 gebruikers
  • 9.218.822 stemmen
Avatar
 
banner banner

Child's Play 2 (1990)

Horror | 84 minuten
2,83 949 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 84 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: John Lafia

Met onder meer: Alex Vincent, Christine Elise en Brad Dourif

IMDb beoordeling: 6,0 (61.020)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • iTunes Bekijk via iTunes
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Child's Play 2

"Sorry Jack...Chucky's back!"

Andy Barclay komt bij een pleeggezin in te wonen, omdat zijn moeder psychiatrische hulp krijgt. Wanneer Chucky opnieuw in zijn leven komt, begint de nachtmerrie van vooraf aan. Chucky is namelijk een moordlustige pop die zijn zinnen op Andy heeft gezet. Maar wie gelooft hem?

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van teigertje

teigertje

  • 2604 berichten
  • 2773 stemmen

Nog steeds een amusante en erg leuke griezel film.

Met good old boosaardige Chucky.

Grappig en griezelen op een mildere wijze.

Met een prima cast ook weer.


avatar van Fisico

Fisico (moderator films)

  • 10009 berichten
  • 5398 stemmen

Poppen in een horrorfilm kan ik moeilijk verdragen. Het voordeel van poppen in een horrorfilm is dat je je niet zo veel van digitale bewerkingen moet aantrekken. De houterigheid van een pop is gewoon reëel. Creepy vind ik het als zo´n hoofd plots begint te draaien of te bewegen.

Uitstekend vervolg overigens van de eerste film. Wel fijn om vanuit je zetel alles te zien gebeuren terwijl niemand maar aan die pop denkt. Een eenzaat die niet wordt geloofd wordt hopeloos wanhopig. Het is een ideaal entertainment en een prima concept van de reeks.

De lach van Chucky, zijn vulgaire praat, toch een heerlijk karakter en hij heeft het toch geschopt tot de referentie of het voorbeeld als je aan poppenhorror denkt. Geweldig einde ook in de fabriek.


avatar van ibendb

ibendb

  • 4661 berichten
  • 2897 stemmen

Hier heb ik mij dus erg hard mee geamuseerd. Chucky laat ik altijd (onterecht) links liggen. Toch vond ik Child's Play, Bride of Chucky en de tv-serie erg goed. Heel bizar dat ik nooit echt de tweede en derde film heb gezien en ook seizoen 2 en 3 heb overgeslagen. Snel maar eens verandering in brengen.

Chucky is een van de leukste horror-iconen ooit en dit komt vooral door Brad Dourif zijn volle overgave aan het personage. Zonder zijn uitbundige voice-acting was het bijlange niet zo ver gekomen. Ook zijn hier alweer de effecten te bewonderen. Chucky beweegt enorm vloeiend en geanimeerd.

De personages waren ook erg sympathiek dus enkele kills waren best triest te noemen. Dat er sommige dan weer off-screen bleven was dan weer teleurstellend. Het grandioze eindgevecht kon goud zijn maar blijft op zilver hangen omdat de pacing daar net wat te oneven was.

Toch is dit een erg leuke zit met een strak tempo. Een zeer verdienstelijke sequel.

3,5*


avatar van teigertje

teigertje

  • 2604 berichten
  • 2773 stemmen

Ook dit vervolg op de beroemde Chucky pop horror films.

Blijft een hele leuke en spannende griezelige film, met humor.

Deze tweede film, is kwalitatief ook nog steeds een hele goede film in dit genre.

Ook blijft deze tweede film in deze franchise sfeervol.

Met een uitstekende cast, ook deze film heeft fantastische practical effecten.

En deze film doet eigenlijk niet onder voor de classic eerste film.

Maar natuurlijk blijft de eerste film, het meest orgineel.