• 13.683 nieuwsartikelen
  • 171.394 films
  • 11.359 series
  • 32.312 seizoenen
  • 633.692 acteurs
  • 197.062 gebruikers
  • 9.218.744 stemmen
Avatar
 
banner banner

Parlor (2015)

Horror | 98 minuten
2,61 78 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 98 minuten

Alternatieve titel: Anarchy Parlor

Oorsprong: Verenigde Staten / Litouwen

Geregisseerd door: Devon Downs en Kenny Gage

Met onder meer: Robert LaSardo, Jordan James Smith en Claire Garvey

IMDb beoordeling: 4,7 (2.636)

Gesproken taal: Litouws en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Parlor

Zes jonge studenten zijn druk bezig met vakantie vieren en feesten in Oost-Europa. Het blijft echter geen feest. De studenten raken ongewild verstrikt in lokale, duistere zaken en krijgen daarmee meer dan ze om gevraagd hebben.

logo tmdbimage

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van perceived

perceived

  • 1741 berichten
  • 5443 stemmen

Best oké.

Hostel (2005) -achtige film gesitueerd rondom een tattooshop in Vilnius, Litouwen. Leuke aanpak, wel redelijk voorspelbaar. Vond het in ieder geval een leuke wegkijker. Sfeertje deed me ook wel wat aan American Mary (2012). Paar flink ranzige scenes ook, voor de liefhebbers. 6.5/10*


avatar van FillumGek

FillumGek

  • 8987 berichten
  • 3304 stemmen

Dikke verrassing dit. De vergelijking met Hostel is snel gemaakt; ook dit is een puik stukje slechte reclame voor het uitgaansleven in Oost-Europa, Litouwen dit keer. Zes vrienden zijn op vakantie in Vilnius om te feesten en worden nietsvermoedend een tattoo parlor ingelokt door een gestoorde tattoo apprentice.

De sfeer is echt top. Ik weet niet waar het precies is gefilmd, maar het foreigner gevoel dat je krijgt is uitstekend. Overvolle nachtclubs met Litouwse(?) rap, smalle steegjes vol onguur volk waar je makkelijk verdwaald en prachtige overviews van de stad. De muziek van de nachtclubs is vlot en ook de score in verdere scenes klinkt lekker. Op sfeer niks aan te merken dus.

Parlor heeft nog twee pluspunten in de vorm van de kale tattoo-artist - gespeeld door LaSardo - en zijn apprentice, psycho bitch Uta. LaSardo weet met zijn mooie praatjes te charmeren, maar toch weet je dat er iets niet in de haak is. De combinatie van zijn charme, ijskoude blik en kalmte geeft een gevoel van ongemakkelijkheid. Nog leuker vind ik Uta ( vertolkt door Sara Fabel die in het echte leven ook tatoeëerder is), die met haar femme fatale uiterlijk pure seks en stoerheid uitstraalt. Een psycho in hart en nieren en onberekenbaar, dit duo steelt de show. De rest van de cast ofwel de slachtoffers zijn vrij inwisselbaar. Acteerwerk is niet storend, en Amy is een mooie meid om te zien.

Ook de gore stelt niet teleur. Soms is er iets te duidelijk gebruik gemaakt van CGI, maar een seconde later krijgen we een shot te zien waar op onsmakelijke wijze huid van spier wordt gescheiden, dat dan weer wel goed is uitgevoerd. Parlor kent meer van dit soort smerige scenes. Daarnaast zit er ook flink wat nudity ingepropt.

Het einde is een beetje een verplicht nummertje en vond ik niet helemaal passend bij Amy. Blijkbaar is ze dan toch geïndoctrineerd door de artist. Ook de twist met Jesse voelde geforceerd om meer diepgang aan het verhaal te geven wat niet had gehoeven. Fans van Hostel zullen deze ook gaan waarderen, en wellicht zelfs beter vinden.


avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8193 berichten
  • 2502 stemmen

Niet zo slecht als ik gedacht had.

Vooral tof om de twee slechterikken te zien......de finse dame Sara Fabel(Sari Katriina Virtanen)die in het echt onwijs goed kan tattoeëren en die er ook nog eens heerlijk uitziet is een lust voor het oog(smaken verschillen) al mag ze van mij nog wel een paar acteerlessen volgen.....niet dat ze heel slecht is hoor.

Kwa gore vond ik hem niet heftiger dan Hostel in mijn herinneringen..ik vond het allemaal redelijk binnen de bocht blijven...jammer genoeg.

CGI word afgewisseld met oldschool knutselwerk.....gelukkig niet alleen maar CGI dus,dat vind ik altijd een pluspunt kwa gore.

Wel leuk verzonnen maar ik ben niet van mijn stoel geblazen door het verhaal enz.

3.5☆


avatar van joolstein

joolstein

  • 10091 berichten
  • 8341 stemmen

Wat een erge film! En dan heb ik het niet over de gore maar over de acteer- prestaties van de gehele cast. De enige die ik nog kon waarderen was Robert LaSardo. Deze was nog redelijk creepy. De rest bakte er niets van! Mijn vermoeden was dan ook dat de meeste gecast waren op uiterlijk. Zeker de dames want er zijn genoeg blote borsten te aanschouwen. Zelfs meer dan dat er gore in de film voorkomt. Sterker er zijn maar twee scene`s die echt gore waren. Als de huid wordt weg gesneden en later als Uta mag "oefenen" En dan de tekst van de acteurs/actrices. Die kwam vaak niet verder dan "fuck you"of "bitch" De meest Irritante spelers waren Uta en Jesse. Deze konden echt niet acteren. Door zijn belabberde spel, had ik zelfs al door hoe het zat!Een krappe twee sterren


avatar van filmkul

filmkul

  • 2217 berichten
  • 2089 stemmen

Matige horrorfilm. Het verhaal achter de tattoos is best origineel maar wordt slecht uitgewerkt en dient meer als kapstok voor het hak- en snijwerk. De film mist spanning. De aanwezige acteurs helpen daar ook niet echt bij. Het acteerwerk is ronduit slecht. De zogenaamde twist op het einde is echt lachwekkend. Verder is het tempo van de film best aardig. De kills zijn niet echt origineel en hadden best meer mogen varieren. 1.5/2.0


avatar van only1ELEANOR

only1ELEANOR

  • 186 berichten
  • 360 stemmen

bjerik76 schreef:
wel nog net een voldoende.
In het begin vond ik het weer erg puberaal ( en erg puberaal overseks en erg naief gedrag)
Hierdoor had ik ook weer geen echte medelijden met het eerste slachtoffer.
Ook de types die de cast moesten spelen was soms wat simpel/vergezocht.
Vooral de overdreven " Christina Aguilera" sloeg nergens op.

Toch word het dan wel wat spannender met enorme vieze bloederige scenes.

Vond het ook wel bizar dat bijna iedereen daar in de Litouwen engels spraken, ook tegen elkaar.
Ook raar was dat als er een totaal in paniek en bebloed meisje met kapotte kleding over straat rent ze toch nog achtervolgd word door een groepje boze tieners die haar nog willen aanranden...


Idd verder wat gekopieerd van Hostell ( incl het rebelse groepje kinderen, die nu pubers waren.)

het eind...tja,


Gisteren gekenen maar die enorm bloederige scenes zijn naar mijn mening niet aanwezig maar kan ook aan mij liggen natuurlijk want het is maar wat je gewend bent. Voor de rest ben ik aardig met je eens, zelfs dat idiote geschreeuw van het naakt rennende meisje haha..lachwekkend was dat..maar ik kan dit geen voldoende geven helaas..vond het overtrokken met meer sex dan horror elementen..1.5


avatar van Shinobi

Shinobi

  • 4298 berichten
  • 2531 stemmen

"So, uh, do you get a lot of dumb tourists in here?"

Afgaande op enkele positieve berichten had ik iets beters verwacht.

In feite is deze film niets anders dan een variant op Hostel (2005); de makers hebben het zelfs toegegeven in een interview. Voor de kijker betekent het dat je wederom te maken krijgt met een groepje jongeren die in Oost-Europa (Litouwen) gaan feesten. Het spreekt voor zichzelf dat het hele gebeuren uitmondt in een nachtmerrie overgoten door een vleugje bloot.

Toch loopt het niet helemaal lekker. Daarvoor is de cast volledig inwisselbaar, bovendien lijken de acteurs niet verder te komen dan schelden en ruziemaken. Alleen Robert LaSardo en - in mindere mate - Sara Fabel doen het naar behoren, hoewel LaSardo's personage te aardig overkomt.

Dan zou 'Parlor' het meer moeten hebben van de gore zou je zeggen. Tot op zekere hoogte klopt dit ook wel, maar deze scènes zijn helaas nogal repetitief. Hierdoor zie je uitsluitend een variatie op een eerdere handeling. Dat de film vaak schakelt naar onnodige momenten met bloot helpt de pacing niet echt. Wat dat betreft past de loze wending er goed bij.

Al met al een matige horror die buiten de gore om vrijwel niets om het lijf heeft.

2,0 Sterren.


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Toch wat tegenvallend. Eerste half uur is geweldig. Precies wat ik er van had verwacht. LaSardo heeft de perfecte kop voor dit soort rollen. In tegenstelling tot zijn assistente die té hard probeert freaky te zijn.

Typisch Amerikanen in het gevaarlijke Europa filmpje, vergelijkingen met Hostel zijn dus inderdaad snel (en soms terecht) gemaakt. Waar het problematisch wordt, is het middenstuk. Acteurs vallen dan toch hopeloos door de mand. Als low/no-budget liefhebber niet een klacht die ik snel heb, maar gezien de uiterst verzorgde stijl van de film (visueel érg sterk als debutant, met name in de ''dungeon'' scenes zijn spot on) is het een vervelend contrast. Cast kan zich duidelijk niet aan het niveau optrekken.

LaSardo blijft dan de grootste troef, plus wat subtiel snijwerk. Nogal pijnlijk dat het moet eindigen met zo'n flauwe twist. Haalt eigenlijk de hele kracht van zijn parlor weg. Waarom kan het niet gewoon een gepassioneerde gek zijn? .


avatar van ikkegoemikke

ikkegoemikke

  • 3200 berichten
  • 4634 stemmen

“The Yakuza got it all wrong.

Skinning a dead man’s body only wounds the canvas.

Elasticity is gone.”

Ik hou wel eens van een horror film uit het sub-genre “torture-porn”. Ergens las ik voordat ik deze film ging kijken dat het “a gory, gruesome black comedy horror flick” zou zijn. Wel om eerlijk te zijn was het toch wel een enorme teleurstelling. Het is inderdaad een “torture-porn” behalve dat de gebruikte folteringen toch wel echt soft zijn (of je moet al levenslang niets anders gekeken hebben dan “The little house on the prairie”). Daarnaast wordt er regelmatig redelijk wat vrouwelijk naakt in beeld gebracht zodanig dat het wel op een soft-porno begint te lijken. Qua folteringen mocht het voor mij wat extravaganter zijn en qua vrouwelijk naakt (wat trouwens totaal niets bijbracht aan het verhaal) mocht het van mij wat minder expliciet zijn (Niet dat ik preuts ben of zo, maar als ik een horror film kijk, wil ik geen halfbakken porno voorgeschoteld krijgen).

Amy (Tiffany DeMarco), Jesse (Jordan James Smith), Kelly (Claire Garvey), Kevin (Anthony Del Negro), Brock (Ben Whalen) en Stephanie (Beth Humphreys) zijn 6 vrienden die tijdens de zomervakantie doorheen Europa trekken en besluiten om een tussenstop toe te voegen. Litouwen. Hun voornaamste activiteiten tijdens hun verblijf in dit waarschijnlijk rijkelijk van cultuur voorziene land, omhelst voornamelijk nachtenlang feestvieren, het consumeren van liters alcoholische dranken en een poging om de gehele Kamasutra uit te proberen. Brock, een brok energie als het op drinken en meisjes versieren aankomt, ontmoet tijdens een avondje stappen de excentrieke, wilde, getatoeëerde vamp Uta (Sara Fabel) die hen uitnodigt voor een privéfeestje in een tatoeageshop genaamd “The Parlor”, waar ze in de leer is bij “The Artist”, een expert op het gebied van tatoeages. Brock ziet dit wel zitten en Amy vergezelt hem met het plan om een tatoeage te laten zetten als aandenken. Ze komen echter gauw te weten dat “The Artist” een eeuwenoude traditie in ere houdt met een procedure die wat meer inhoudt dan gewoonweg een vlindertje tatoeëren.

Allereerst wil ik toch iets kwijt over datgene wat me echt enorm enerveert in films. Als het noodzakelijk is om bepaalde scenes te voorzien, gelokaliseerd in een dansgelegenheid of disco, is het dan zo moeilijk om een menigte samen te stellen die in staat is om ritmisch te dansen op de muziek ? Ik begrijp wel dat niet iedereen beschikt over het talent van een Fred Astaire, maar een hele dansvloer of gebouw vol totaal uit het ritme dansende stijve harken is wel een beetje teveel van het goede. Als je er begint op te letten, is het best storend. Laat de volgende keer een buslading vol tieners uit de lokale dancing aanrukken, en deze scene zal geloofwaardiger en realistischer overkomen. Dat alleen al was een veeg teken over het niveau van deze film. Een volgend slecht teken is het fenomeen vrouwelijk naakt (of het moet functioneel zijn voor de film) dat te pas en te onpas wordt getoond. Ik herinner me nog “The Sacred”. Een verschrikkelijk slechte horror waar ook soft erotische scenes in werden gebruikt. In mijn ogen is dit een slimme manier om het erbarmelijke verhaal te camoufleren. En in “Anarchy Parlor” waren de dames redelijk goed geschapen om de minpuntjes te bedekken. Google maar eens naar afbeeldingen van Beth Humphreys en je ziet direct wat ik bedoel. Welke carrière deze dame voor ogen heeft is overduidelijk. (en haar derrière mag er ook wezen). Ook Joey Fisher is zo’n wellustige dame die meer plaats heeft voor bloempotten op haar balkon, dan ik hier thuis. Had “The Artist” haar gebruikt dan kon hij met gemak “De Nachtwacht” van Rembrandt reproduceren.

Is er dan niks positiefs te vermelden. Natuurlijk wel. De charismatische en demonisch uitziende Robert “Death Race” LaSardo was een schot in de roos. Uiteraard is zijn fysieke verschijning uitermate geschikt voor deze film die de kunst van tatoeëren verbindt met bloederige eeuwenoude tradities. De man is zelf een wandelend wandtapijt. Maar bovenal zijn innemende persoonlijkheid en de onverschilligheid in zijn daden is uitermate griezelig. De conversatie tussen hem en Amy is zonder twijfel het beste uit de hele film. Als gelijkgezinde zie je ook nog Sara Fabel, een bekende artieste op tatoeage gebied, die toch wel een energieke rol speelt en zelf een ravissante verschijning is met die lange blonde manen en sensueel lichaam bedekt met slingerende tatoeages. Alleen het acteren ligt haar niet zo. Het lijkt allemaal zo overdreven en geforceerd. En Tiffany DeMarco was ook niet slecht als Amy behalve dat ze wel vreselijk in herhaling viel met haar “You’re sick/Let us go/Fuck you”-quotes. De rest was verwaarloosbaar slachtoffermateriaal. Een bende verwende en vreselijk vervelende tieners wiens intellectueel niveau merendeels op een laag pitje stond.

Ben je een fervente fan van dit genre, dan zal dit wel verplicht kijkvoer zijn. Maar de “Artist” verwoorde het zelf al toen hij in een filosofische bui zijn ongenoegen uitte over de kunst van tatoeëren. Ooit was je laten tatoeëren een statement en een manier om je te onderscheiden van een conventionele maatschappij, terwijl het nu een modegimmick is geworden. De uiteindelijke boodschap en gedachtegoed dat achter het fenomeen tatoeage zat, is in de jaren verwaterd. Uiteindelijk zou je dit verwijt kunnen doortrekken naar films zoals “Anarchy Parlor”. De eerste torture-porns (waaronder is “Hostel” en “Saw” toch reken) zijn in de loop der jaren opgevolgd door een resem wanproducten die profiteren van het succes van eerdere succesvolle films. Metaforisch kan je dus zeggen dat “Anarchy Parlor” een vlindertje is onder de “torture-porn” films. Jammer !

1.5*


avatar van john mcclane 2

john mcclane 2

  • 3391 berichten
  • 6507 stemmen

Redelijk horror film.

Maar kom op ,,vraag dan de rechten om het hostel 4 te noemen.

Spreek je meteen meer liefhebbers aan.

De gore is niet van de lucht.het acteren is middelmatig .

Maar voor een horror filmpje tussen door en fan van dit genre,, ? Doen.


avatar van dualcia

dualcia

  • 947 berichten
  • 2238 stemmen

Best prima vermaakt en keek lekker weg. Zoals velen voor mij hebben gezegd veel raakvlakken met Hostel, maar dat vind ik ook nog steeds een hele toffe film, dus dat is voor mij een pluspunt. Het concept maakt de film voor mij vermakelijk genoeg om het *2.5 sterren te geven. Meer dan dat kan ik eigenlijk dan ook niet doen met het ontzettend slechte acteerwerk dat sommige acteurs lieten zien. Ik verwacht alles behalve Oscar prestaties in een film als deze, maar als het acteerwerk gaat irriteren, dan leidt dit alleen maar af.

*2.5