

Genre: Komedie / Horror
Speelduur: 85 minuten
Alternatieve titel: Milo
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Jacob Vaughan
Met onder meer: Ken Marino, Gillian Jacobs en Peter Stormare
IMDb beoordeling:
5,7 (8.168)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Bekijk via iTunes
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Amazon Prime
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Bad Milo!
"Embrace your inner demon."
Een man (Ken Marino) ontdekt dat zijn intense maagproblemen worden veroorzaakt door een demon die in zijn darmen leeft. Wanneer hij tijdens een therapiesessie de demon toestemming geeft om naar buiten te komen noemt hij hem Milo. Hij probeert vervolgens een leven op te bouwen waarin hij, en niet zijn demon, de leiding heeft.
Externe links
Acteurs en actrices
Duncan
Sarah
Highsmith
Roger
Phil
Beatrice
Abilash
Dr. Yeager
Janitor
Video's en trailers
Reviews & comments

jarno1975 (moderator series)
-
- 10902 berichten
- 2765 stemmen

xaid
-
- 485 berichten
- 2901 stemmen
whahahha dont even think about it .. ill shuf you you right back in my ass... "oowjhh" geweldig!!! die kop erbij

Onslaught
-
- 591 berichten
- 1160 stemmen
Vermakelijk.
Bad Milo is een leuke film, maar mist hier en daar toch wel wat. De film is niet lang, dus dat zorgt ervoor dat het verhaal goed doorloopt.
3.0*

Shinobi
-
- 4298 berichten
- 2531 stemmen
"Maybe your anus is just like a vagina."
Wat een absurdistisch gegeven heeft deze film ook eigenlijk en het werkt gewoon prima. Het doet me een beetje denken aan Gremlins (1984).
Want er zitten een hoop onzinnigheden en gestoorde situaties in Bad Milo. Alleen al de eerste keer dat je als kijker kennismaakt met Milo is echt lachen. Ken Marino zet hierbij een zeer goed rol neer, de interactie die hij met Milo heeft komt geloofwaardig over. Om vooral zijn hevige maagkrampen niet vergeten, ik ging geregeld stuk als hij weer eens op de wc zat.
Daarnaast is het lachen om Peter Stormare als een zweverige therapeut te zien, de dialogen tussen hem en Ken zijn genietbaar.
De balans tussen horror en comedy is prima. Echt eng wordt het nergens, maar op momenten vliegt er wel wat bloed voorbij. De zwarte humor is vermakelijk, zeker als later de plottwist komt dat zulke demonen in de familie zitten.
Al met al best een geinige film om eens gezien te hebben.
Kleine 3,0 sterren.

barcam
-
- 910 berichten
- 896 stemmen
Leuke absurde zwarte horror komedie over een kerel die zit met een darmparasiet met scherpe tanden die even groot is als een kleuter. Origineel verhaal met veel genante situaties.

Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Leuk om te zien dat dit soort films nog gemaakt worden. Komische throwback naar de eigen huis en tuin creature features die in de jaren 90 zo populair werden dankzij Gremlins. De imbeciele humor gaat prima in combinatie met de gedoseerde splatter. Milo is aandoenlijk Levert een filmpje op dat de sympathie wint en daarmee wat kwaaltjes bedekt.

umbra
-
- 3952 berichten
- 3677 stemmen
Was beetje grappig ja en de horror was niveau 0, verstand op 0 filmpje zonder meer, leuk tussendoortje op een zaterdagnamiddag, 2/5, 2 voor de humor en 0 voor de horror

gauke
-
- 9852 berichten
- 13069 stemmen
Het idee achter deze ouderwetse horrorkomedie is idioter dan het uiteindelijke resultaat. Het grootste probleem is dat er niet nagedacht lijkt te zijn om een goed doordacht script te schrijven. De Milo demon is goed ontworpen (een combinatie van leuk en venijnig) en lijkt nog het meest op een miniatuuruitgave van E.T. Verzuimd is echter hem een sterk karakter te geven: in de kern is het een saaie robot. Verder zijn de grappen flauw en voorspelbaar.

Corcicus
-
- 2710 berichten
- 3769 stemmen
I live in the now. I don't need this house. I don't need this job
Een weinig verfijnde film, maar des te origineel. De hoofdrol kende ik precies niet en wordt heel degelijk gespeeld. Ook de psychiater mag er zijn en voor het overige waren er niet echt irritante personages zoals je soms wel kan hebben bij dit soort films. Muziek was prima, gore was in orde. Alleen zou ik het geluid niet op maximum zetten want er komen zo een tien zwangerschappen in deze prent voor met dito geschreeuw dus weze gewaarschuwd. Vooral de sympathieke cast, de bij vlagen hilarische humor en de leuke sfeer zullen perverse harten veroveren.

Kind.of.human
-
- 72 berichten
- 87 stemmen
Het eerste half uur zit je naar een goede film te kijken. Echt. Maar daarna gaat de film volledig over de top. Too Much..., way too much, en dat neemt alleen maar toe naarmate de film vordert. De energie van het eerste half uur vloeit weg, en er ontstaat (idd) een soort 'ET vermoordt een Gremlin', whoehahahahaaa, dijenkletser (Not)...
Het is dat de vrouwelijke hoofdrolspeler (Gillian Jacobs) zo'n prettige verschijning is om naar te kijken, anders had ik de film na 45 min. de nek omgedraaid.
(Idd) een tussendoortje als je echt niets beters te doen hebt, maar blijf er vooral niet voor op.
Verdient een paar punten voor het niet onverdienstelijk acteren van de hoofdrolspelers die er nog het beste van proberen te maken. Eigenlijk best verbluffend hoe vooral Ken Marino (ik kan die man goed hebben) ervoor zorgt dat het geen 'plastic fruit-klucht' wordt (terwijl dat het eigenlijk wel is).
Verder verwijderd van een must-see dan een film kan zijn.
2,5

Filmkriebel
-
- 9549 berichten
- 4430 stemmen
You got a thing in your butt
Mix van absurde humor en lowbudget horror. Mij deed het vooral denken aan Brain Damage. De darmparasiet in Bad Milo! is veel te knuffelbaar voor de gruwel en de humor is dan weer te goedkoop om op de lachspieren te werken. Dan krijg je noch vlees noch vis. Toch wist het nog aardig te onderhouden, mede door heerlijke prestaties van Stormare en Warburton als de slijmerige klote-chef van Duncan. Het thema leidt soms ook tot leuke dialogen. Toch kon hier mijns inziens meer uit gehaald worden. Als je je al waagt aan dit soort thema's, dan mag je gerust eens over-the-top gaan.

FillumGek
-
- 8987 berichten
- 3304 stemmen
Als je voor zo'n film in elk geval een goede creature creëert is de helft van het werk al gedaan. Het schijnt dat Vaughan E.T. bovenop Gizmo heeft gezet en toen kwam Milo eruit rollen. Knuffelbaar met zijn bek dicht, maar enorm vals als hij hongerig wordt. Milo is goed tot leven gewekt door de twee puppeteers die achter de schermen stonden te zweten, waardoor elke scene met hem de moeite waard is. Lang leve de handgemaakte poppen.
De rest van de cast is ook voldoende, met een aardig acterende Marino en een leuke Jacobs voor het oog. Stormare heeft wel vaker aparte rollen, al vond ik hem hier als psychiater niet erg grappig. En helaas geldt dat voor meer stukken in de film. Het is wel hilarisch als Duncan weer eens maagkrampen krijgt gepaard met de onsmakelijke geluiden, maar het is op een gegeven moment een herhaling van zetten. Warburton is op het kantoor nog wel geinig, maar verder is er niet al te veel te lachen. Als Milo ons niet vermaakt doet niemand het.
Het is jammer dat Vaughan niet helemaal los gaat. De paar moorden die er zijn, zijn weliswaar bloederig maar niet creatief en er is al helemaal niet geëxperimenteerd met opzichtige gore of overdreven smerige wonden. Het had van mij allemaal nog veel gekker gemogen in de uitwerking. Door de korte speelduur een aardige wegkijker, maar met een concept als dit zit er veel meer in.

danny61
-
- 266 berichten
- 504 stemmen
Ik vond het allemaal maar niks , stom zeer stom.één maal zien daarna de vuilbak in.

Rickyman
-
- 1282 berichten
- 2629 stemmen
Best een vermakelijk filmpje met wel redelijk acteerwerk.
Een absurd verhaaltje met soms hilarische en gore momenten, bevat ook genoeg diepgang maar uiteindelijk toch net te mager.

mikey
-
- 28923 berichten
- 5098 stemmen
Ongeschikt voor hen die lijden aan ryphofobie (angst om te poepen-opgezocht). We hebben te maken met een man die een It's Alive baart vanuit zijn dikke darm, het beest dat in hem schuilt. Dat is natuurlijk hartstikke hilarisch. Toch?
Prettige retro.

PEN15
-
- 1281 berichten
- 637 stemmen
Bad Xtro!
ik dacht dat dit een soort Basket Case was met een vleugje Xtro, ik zat er niet ver naast... jammer dat het weer extreem bijzondere bijstands-uitkering-budget moet zijn zonder enige beeldkwaliteit. Check al die lege kamers met wat multomappen op de tafels omdat het zo cheap mogelijk moet! Hoofden zo dicht en lang in focus, zo fijn om naar te kijken zoals ook bij Starry Eyes 2014. Enige hoogtepunt is één screenshot van het handpop-speelgoed. En daarvoor kun je gewoon naar de filmhoes kijken.

ichi
-
- 770 berichten
- 7053 stemmen
Cool! Uitstekende, komische acteurs en een aantal maffe bijrollen (Stormare, Warburton en Root). Iedereen lijkt er lol in te hebben en alles is behoorlijk goed verzorgd. Het concept is te idioot voor woorden, maar wordt redelijk 'serieus' gebracht. Zo crappy en cheap is het allemaal niet naar mijn idee en zo gritty en bare bones als een Basket Case wordt het nooit. Enjoyable upscale trash or a richman's Troma... zoiets.

Hollywood007
-
- 3342 berichten
- 3698 stemmen
Ik vroeg me na het zien van dit werkje af waar ik nu in godsnaam naar had zitten kijken.Een soort wezen dat uit een man zijn achterste komt gekropen. Zeker de scène waar de man met zijn achterste naar achter staat, zijn billen opentrekt, en het wezen roept om terug naar huis te komen, en het dan weer zijn achterste inkruipt, is zeer raar. Ik wist niet of ik hier nu mee moest lachen of misselijk van worden. Ik voelde me in ieder geval ongemakkelijk. Maar toch kan ik dit geen slecht werkje noemen. Gewoon goed voor wat het is, namelijk een B-filmpje.

Noodless
-
- 9577 berichten
- 5999 stemmen
Het goedkoop ogend monstertje komt grappig over ondanks zijn kwaadaardige bedoelingen. Hier en daar wat komische en bloederige scènes, maar toch te weinig om te kunnen spreken dat de film qua gore en humor de kijker weet te vermaken. Het verhaal is echt maf wat ook de aandacht wist te wekken om deze B-film te bekijken. Helaas kon het stupide verhaal me toch niet bekoren. De uitwerking valt tegen. Het verhaal had iets meer durf verdiend qua gore gezien het thema. 3/10

Shadowed
-
- 10184 berichten
- 6094 stemmen
Zeer flauw.
Als horrorkomedie bijzonder flauw, dit gaat zelfs onder het niveau van de algemene komedie met Seth Rogen. Die zijn ook een stukje grappiger dan dit, want dit is wel heel erg flauw. Het verhaal lijkt ook uit de mond te komen van een vulgaire 12-jarige.
Alsof ze naar groep 8 zijn gegaan, de kinderen voor een goed horroridee hebben geïnterviewd en dat ze iets hebben gedaan rond het idee "alien uit je kont, liters bloed". Daar zijn ze dan bijzonder goed geslaagd in, want dit lijkt er precies op.
Marino doet het dan nog wel ok, net als Stormare. Dat kontwormpje ziet er ook wel leuk uit, maar eigenlijk kan het gewoon niet meer in het jaartal 2013. Zal vast wel weer een ode zijn aan iets uit de jaren 70 en 80, maar ik zag er niet helemaal de lol van in.
Wat de film nodig heeft, is goede humor. Daar is echter geen sprake van hier, hooguit een snel glimlachje, maar nergens echt lachen of goed gniffelen. Het is allemaal zeer flauw, kinderachtig en dom. Op horror niveau vloeien hier en daar goede emmers bloed, maar dat is niet echt genoeg om dit nog te redden.
Jammer, maar met zo'n idee kan het ook zelden echt leuk zijn. De 87 minuten gingen dus ook wel heel langzaam om. Een echte band krijg je ook niet met dan beestje, en dan komt de goede relatie tussen Marino en dat beest eigenlijk uit de lucht vallen. Mede door zijn schattige geluiden krijg je nog enige sympathie ervoor, maar uiteindelijk is het eigenlijk vrij stompzinnig.

Phantasm
-
- 7211 berichten
- 7125 stemmen
Hoe verzin je het, maar ik vond de film toch wel leuk om naar te kijken.
Het laatste nieuws

De streamingtop van Netflix: deze tien films worden nu het meest bekeken

Beroemde misdaadfilm 'Scarface' met Al Pacino vanavond te zien op televisie

Tweevoudig Oscarwinnaar 'Mystic River' van Clint Eastwood komt binnenkort weer naar Netflix

Voormalig kindster Sophie Nyweide (24) dood aangetroffen
Bekijk ook

Død Snø 2
Horror / Komedie, 2014
122 reacties

A Letter to Elia
Documentaire, 2010
2 reacties

Rush
Misdaad / Drama, 1991
19 reacties

Lost River
Fantasy / Thriller, 2014
228 reacties

Tickled
Documentaire, 2016
13 reacties

Beyond the Black Rainbow
Sciencefiction / Horror, 2010
81 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.
Social media
Realtimes Network
- Registreer |
- Contact ons |
- Over ons |
- Adverteren |
- MovieMeter Films Wiki |
- Series Wiki |
- Algemene voorwaarden en privacybeleid |
- Consent wijzigen |
- RSS Feeds |
- API

© 2025 MovieMeter B.V.