• 13.687 nieuwsartikelen
  • 171.394 films
  • 11.359 series
  • 32.315 seizoenen
  • 633.692 acteurs
  • 197.063 gebruikers
  • 9.218.803 stemmen
Avatar
 
banner banner

Ka La Shi Tiao Gou (2003)

Drama / Komedie | 100 minuten
2,50 2 stemmen

Genre: Drama / Komedie

Speelduur: 100 minuten

Alternatieve titels: Cala, My Dog! / 卡拉是条狗

Oorsprong: China

Geregisseerd door: Lu Xuechang

Met onder meer: Li Bin

IMDb beoordeling: 7,0 (471)

Gesproken taal: Mandarijn

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Ka La Shi Tiao Gou

De vrouw van de fabrieksarbeider Lao Er wandelt met hun hond Cala en wordt aangehouden door de politie omdat ze voor de hond geen vergunning hebben. De hond wordt in beslag genomen en de familie heeft achttien uur de tijd om de vergunning aan te schaffen en de boete te betalen alvorens de hond zal worden opgeruimd. Lao Er en zijn familie hebben niet zoveel geld, dus proberen ze op andere manieren de hond terug te krijgen.

logo tmdbimage

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Lao Er

Liangliang

Officer Zhang

Lao Er's mother

Bandit A

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Baggerman

Baggerman

  • 10818 berichten
  • 8156 stemmen

Een totaal andere film dan dat ik van tevoren had ingeschat. Ik vermoedde een komedie, maar het gaat hier meer om een sociaal drama met een licht-komisch randje. De film is geen hoogvlieger, maar biedt wel een kijkje in het gewone leven in Peking en sommige voor ons opmerkelijke gebeurtenissen en intermenselijke verhoudingen daarin.

Lao Er is een beetje een loser en zijn vrouw heeft Cala alleen voor hem aangeschaft om hem weg te houden bij het Mahjongen èn de vrouw die dat organiseert. Inmiddels is Cala nog het enige pleziertje in Lao Ers leven, maar ook dat van zijn vrouw en hun zoon. Tussen hen allen in is er nog maar weinig affectie voor elkaar over.

Eigenlijk geeft de film verholen kritiek op een aantal punten. Alle mensen in de film zijn een beetje koudbloedig en sociale cohesie ontbreekt. Opmerkelijk verder dat de Chinese regering zo'n achterlijk hoge prijs voor een hondenvergunning vraagt!

Het einde van de film is en komt wel een beetje plompverloren. Was het geld op?