• 13.687 nieuwsartikelen
  • 171.394 films
  • 11.359 series
  • 32.315 seizoenen
  • 633.692 acteurs
  • 197.063 gebruikers
  • 9.218.822 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Perfect Daughter (2016)

Drama | 90 minuten
2,42 6 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Brian Herzlinger

Met onder meer: Brady Smith, Sadie Calvano en Reiley McClendon

IMDb beoordeling: 5,7 (514)

Gesproken taal: Engels en Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Perfect Daughter

"One night. One mistake. One big decision."

Martin Parish en zijn dochter Natalie zijn onafscheidelijk na de dood van zijn vrouw. Als Martin op een nacht zijn dochter van een feest ophaalt, is zij in de war en erg ziek. Vervolgens wordt ze steeds afstandelijker. Martin is extreem bezorgd, maar hoe meer hij probeert Natalie te beschermen, des te meer hij haar kwijtraakt.

logo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Noodless

Noodless

  • 9577 berichten
  • 5999 stemmen

Weer zo'n typisch tv-filmpje....och de film kijkt wel vlot weg en heeft zijn drama momenten. Toch ondanks een heel resem negatieve ontwikkelingen in het verhaal gebeurt er eigenlijk niet zoveel omdat de meeste personages het ook goed bedoelen. Dus verwacht geen bijzondere wendingen. Sadie Calvano legt heel wat wisselende gevoelens in haar personage waardoor ze ook niet meteen te doorgronden is. Brady Smith als haar vader speelt degelijk en Reiley McClendon speelt gewoon een sympathieke gast. 5/10