• 13.687 nieuwsartikelen
  • 171.394 films
  • 11.359 series
  • 32.315 seizoenen
  • 633.692 acteurs
  • 197.063 gebruikers
  • 9.218.822 stemmen
Avatar
 
banner banner

Clovek a Jeho Dum (1967)

Komedie / Drama | 63 minuten
-
Nog geen stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 63 minuten

Alternatieve titels: Kinoautomat / One Man and His House / One Man and His World / One Man and His Jury

Oorsprong: Tsjechoslowakije

Geregisseerd door: Radúz Cincera, Jan Rohác en Vladimír Svitácek

Met onder meer: Miroslav Horníček

IMDb beoordeling: 8,1 (106)

Gesproken taal: Tsjechisch

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Clovek a Jeho Dum

Meneer Novak is een onschuldige man die door de gangen wandelt van zijn appartementsgebouw en een schaars geklede blondine tegen het lijf loopt, die zichzelf heeft buitengesloten. Het is het begin van een reeks knotsgekke situaties. Deze film was 's werelds eerste interactieve film, waarbij het publiek op geregelde tijdstippen kan stemmen over het vervolg van het verhaal.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Baggerman

Baggerman

  • 10818 berichten
  • 8156 stemmen

De eerste interactieve film ooit. Stiekem ben ik er wel benieuwd naar. Naar verluidt eindigt de film altijd hetzelfde, onafhankelijk welk pad de toeschouwers onderweg kiezen. Het is bedoeld als satire op de democratie of op het idee dat de mens zijn lot zelf in handen heeft.