• 13.686 nieuwsartikelen
  • 171.394 films
  • 11.359 series
  • 32.313 seizoenen
  • 633.692 acteurs
  • 197.062 gebruikers
  • 9.218.759 stemmen
Avatar
 
banner banner

Marie-Chantal contre Docteur Kha (1965)

Misdaad / Actie | 110 minuten
2,00 1 stemmen

Genre: Misdaad / Actie

Speelduur: 110 minuten

Oorsprong: Spanje / Frankrijk / Italië / Marokko

Geregisseerd door: Claude Chabrol

Met onder meer: Marie Laforêt, Roger Hanin en Francisco Rabal

IMDb beoordeling: 5,4 (446)

Gesproken taal: Frans en Italiaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Marie-Chantal contre Docteur Kha

Op haar wintersportvakantie krijgt een vrouw een juweel in haar handen geduwd van een opgejaagde dief. Het blijkt dat dit juweel een wereldbedreigend virus bevat. Spionnen uit heel de wereld zitten haar op de hielen. Zo ook de notoire meester-misdadiger Dr. Kha.

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:

Tussen zijn NV en zgn. klassieke periode maakte Chabrol blijkbaar een je ne sais quoi periode door waarin hij wat aanrotzooide, dit is hiervan een exponent. Het zou een Bond spoof kunnen zijn ware het niet dat de intrige draait om een blauwe panter, en dus the pink panther die in dezelfde tijd uitkwam spooft. Een spoof op een spoof dus en vrij overbodig derhalve. Daar waar Chabrol in zijn volgende spoof LTSPALD volkomen over de top ging in zijn persiflage, blijft hij hier duidelijk binnen de hem waarschijnlijk door de producenten opgegeven lijnen .

De zgn. humor beperkt zich tot wat flauwe taalgrappen en gags volgens het gekende pastiche procédé.

Behalve de reeds genoemden ook rollen voor bekende namen als Tamiroff, Reggiani, nog maar eens Audran en Denner.