• 13.687 nieuwsartikelen
  • 171.394 films
  • 11.359 series
  • 32.315 seizoenen
  • 633.692 acteurs
  • 197.063 gebruikers
  • 9.218.822 stemmen
Avatar
 
banner banner

Shakespeare's Sh*tstorm (2020)

Komedie | 94 minuten
2,33 3 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 94 minuten

Alternatieve titels: #ShakespearesShitstorm / Shakespeare's Shitstorm

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Lloyd Kaufman

Met onder meer: Lloyd Kaufman, Kate McGarrigle en Erin Patrick Miller

IMDb beoordeling: 6,5 (391)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Shakespeare's Sh*tstorm

De gestoorde wetenschapper Prospero vlucht met zijn blinde dochter Miranda naar Tromaville, om zich daar te verschuilen voor kwaadaardige farmaceutische managers. Hij voorziet walvissen van een enorme lading laxeermiddel. Als de daaropvolgende letterlijke ‘shitstorm’ zijn vijanden naar Tromaville brengt, kan Prospero eindelijk zijn ultieme wraak uitoefenen.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van John Milton

John Milton

  • 23155 berichten
  • 12731 stemmen

Hij leeft nog, ik had geen idee

Tof dat hij nog steeds films maakt joolstein.


avatar van Donkerwoud

Donkerwoud

  • 8414 berichten
  • 3821 stemmen

Hahahahaha. Beste titel in tijden.


avatar van joolstein

joolstein

  • 10091 berichten
  • 8341 stemmen

John Milton schreef:

Hij leeft nog, ik had geen idee

Tof dat hij nog steeds films maakt joolstein.

Hahaha, ach volgens mij doet de man met zijn 76 jaar nog steeds van alles; uiteraard veel als producent maar ook als acteur. Hm, en ik zie dat zijn laatste film uit 2017 was. Enfin deze film is de eerste in een lange lange tijd die ook weer interessant klink!


avatar van skinny_tie

skinny_tie

  • 1227 berichten
  • 3648 stemmen

Laatste keer dat er nog een film van Kaufman op mijn radar kwam was Poultrygeist en toch wel even schrikken dat dat inmiddels al 15 jaar geleden is. Dit is bijna net zo'n idioot feest, maar Kaufman probeert er nog wel even zijn mening over het 'woke'-debat in te schuiven. Dat iemand die zelfs te oud is om Boomer genoemd te kunnen worden niet iets scherps heeft in te brengen daarover is hem vergeven, maar jammer dat de film dan elke keer tot een grinding halt komt met mislukte grappen rond uitgekauwde clichés. De omloopsnelheid van dit soort grappen is inmiddels zo snel geworden dat ze een week later vaak al over de datum zijn, en dan moet je het echt niet meer in een speelfilm gaan verwerken. Gelukkig nog wel een enkele leuke grap daarover (het snowflake signal) en de gebruikelijke parade aan onzinnige smerigheden.