• 13.687 nieuwsartikelen
  • 171.394 films
  • 11.359 series
  • 32.315 seizoenen
  • 633.692 acteurs
  • 197.063 gebruikers
  • 9.218.822 stemmen
Avatar
 
banner banner

Rockaway (2017)

Drama / Avontuur | 90 minuten
2,50 2 stemmen

Genre: Drama / Avontuur

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: John J. Budion

Met onder meer: Keidrich Sellati, Maxwell Apple en James DiGiacomo

IMDb beoordeling: 6,3 (9.140)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Rockaway

John en Anthony zijn twee broers die willen meedoen aan een kampioenschap. Ze worden geslagen door hun vader en dromen van een nieuw en beter leven. John is de jongste van de twee en zoekt steun bij Anthony. Op een dag komen de broers in contact met een groepje jongens.

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van ikkegoemikke

ikkegoemikke

  • 3200 berichten
  • 4634 stemmen

Don’t worry. I’ll protect you.

Who will protect you?

"Rockaway" is een ongecompliceerd, low-budget, coming of age-verhaal dat zich focust op kindermishandeling en het plan om eraan te ontsnappen. Over het algemeen is het niet zo'n slechte film. Het pretendeert niet beter te zijn dan een gemiddelde televisiefilm. Een soort "Goonies", maar niet met een schatkaart van One-Eyed Willy, maar een papier met een inventief uitgewerkte schets die laat zien hoe ze de agressieve vader kunnen elimineren. Wanneer Anthony (Keidrich Sellati) en zijn jongere broer John (Maxwell Apple) per toeval een groep andere jonge kinderen ontmoeten, ontstaat er een vriendschapsband en eindigen de twee jongens in een gelukkiger wereld dan ze tot dan toe kenden. Nee, de film was niet echt slecht. Alleen het acteren van de bende kinderen was soms een beetje stuntelig. En het einde was een beetje te oubollig en kunstmatig. Met de juiste zak chips en een bijpassend drankje is deze film op een zaterdagavond best leuk!

2.5*