• 13.687 nieuwsartikelen
  • 171.394 films
  • 11.359 series
  • 32.315 seizoenen
  • 633.692 acteurs
  • 197.063 gebruikers
  • 9.218.822 stemmen
Avatar
 
banner banner

Wuthering High (2015)

Drama / Thriller | 90 minuten
2,20 5 stemmen

Genre: Drama / Thriller

Speelduur: 90 minuten

Alternatieve titels: Wuthering High School / The Wrong Boyfriend

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Anthony DiBlasi

Met onder meer: Francesca Eastwood, Paloma Kwiatkowski en James Caan

IMDb beoordeling: 3,8 (567)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Wuthering High

"Passion... Poison."

De rijke familie Earnshaw adopteert Heath, een tiener met problemen. Dochter Cathy valt als een blok voor haar nieuwe stiefbroer, maar haar rijk vriendje Eddie en de rest van de high society kunnen dit niet waarderen. Echter, Cathy is blind voor de gevaarlijke kant van Heath, totdat het te laat is.

logo tmdbimage

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11733 berichten
  • 5129 stemmen

Toch niet eens zo heel onaardige poging van The Asylum in het genre van de rijke meisjes in Beverly Hils. Leuk ook om een keer een film van hun zonder monsters te zien - prima eerste poging. Het heeft allemaal niet veel om het lijf en het script moet zich in soms in allerlei ongeloofwaardige bochten wringen om het boek te volgen, maar de vertaling naar deze setting heeft wel iets lolligs. Acteurs wisselend: Heath en Edgar waardeloos, Cathy en zus van Edgar in orde.

3,0*


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 10184 berichten
  • 6094 stemmen

De regiecarrière van Anthony DiBlasi wisselt tussen krachtige cinema en zielloze prenten. Niet elke regisseur kan natuurlijk met elk project een voltreffer beleven, maar Wuthering High is gewoon pijnlijk om van iemand als DiBlasi af te zien komen. De hoofdrol, vertolkt door Paloma Kwiatkowski, oogt ongeïnteresseerd en expressieloos. Het is amper een interessant personage om de aandacht voor 90 minuten vast te kunnen houden, maar ook veel bijpersonages worden verwaarloosd. James Caan doet het goed, maar wordt op deze manier flink naar de achtergrond gedrukt en amper in het verhaal betrokken. Andrew Jacobs doet wat hij kan, maar kan spijtig genoeg weinig aanvangen met het voorspelbare en ronduit bedenkelijke script. Waar Wuthering High voor een lange tijd in ieder geval nog wegkijkt als een snel in elkaar geflanst maar soms onderscheidend TV-drama, betreedt het verhaal een werkelijk belachelijk spoor richting de finale. Het is moeilijk om mee te leven met het gebeuren binnen deze film, want elk personage is net zo onsympathiek en karikaturaal tot leven gebracht als de ander. Als kijker kon ik absoluut niets voor de uiteindelijke ontknoping voelen.