• 13.687 nieuwsartikelen
  • 171.394 films
  • 11.359 series
  • 32.315 seizoenen
  • 633.692 acteurs
  • 197.063 gebruikers
  • 9.218.822 stemmen
Avatar
 
banner banner

Yuen Ban Yau Take 2 (2000)

Komedie / Romantiek | 97 minuten
2,50 1 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 97 minuten

Alternatieve titel: Love Correction

Oorsprong: Hongkong

Geregisseerd door: Marco Mak

Met onder meer: Nick Cheung, Athena Chu en Monica Chan

IMDb beoordeling: 5,0 (27)

Gesproken taal: Kantonees

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Yuen Ban Yau Take 2

Emma voelt zichzelf de gelukkigste vrouw op Aarde. Emma's vriend heeft haar ten huwelijk gevraagd op de dag dat ze een promotie krijgt op haar werk. De wereld lacht haar toe, maar wanneer ze de volgende dag een munt van de grond opraapt keert haar geluk. Alles wat haar leven zo mooi maakte wordt haar afgenomen. Gelukkig is er nog Anson, die schijnbaar weet wat er gaande is.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Anson Cheung

Emma's colleague

Suicidal man at pier

Emma's colleague

Hotel manager

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87451 berichten
  • 12499 stemmen

Allereerste Marco Mak.

Nooit geweldig goed, nooit geweldig slecht. Eigenlijk de enige constante in Mak's carriere. En de enige uitschieter was in co-regie met Francis Ng, dus kan je daarbij ook wel enige vraagtekens zetten. Maar het belangrijkste: nooit geweldig slecht.

Ook dit filmpje niet. Toegegeven, heel veel stelt het niet voor. Nick Cheung en Athena Chu dagen op in één of ander romantisch filmpje met een fantasierijk randje. Wel een aparte setting (de dotcom bubble in volle expansie) en een grappig uitgangspunt (het (on)geluk in de vorm van een muntje), maar sprankelen doet het niet meteen.

Was ook wel te verwachten natuurlijk, het wisselen van het millenium was geen beste periode voor HK en deze film nestelt zich lekker in de middelmaat die toen overal te bewonderen viel. Anderzijds kunnen dit soort films ook stukken slechter en weet de luchtigheid en het vlotte tempo er de vaart wel in te houden.

Maar typisch iets voor de harde kern van de HK cinema, want veel oningewijde zieltjes gaat deze film niet overhalen. Dan kan je beter eerst wat soortgelijke romantische comedies van To proberen.

2.5*

Edit: oh, en de 2 achteraan duidt niet op een vervolg, maar hoort bij "take 2", een stukje Engels dat verwijst naar het plot