• 13.678 nieuwsartikelen
  • 171.394 films
  • 11.359 series
  • 32.311 seizoenen
  • 633.692 acteurs
  • 197.061 gebruikers
  • 9.218.650 stemmen
Avatar
 
banner banner

Devil's Playground (2010)

Actie / Horror | 97 minuten
2,60 150 stemmen

Genre: Actie / Horror

Speelduur: 97 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Mark McQueen

Met onder meer: Danny Dyer en MyAnna Buring

IMDb beoordeling: 5,1 (5.240)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • iTunes Bekijk via iTunes
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Devil's Playground

"The fight for survival has begun.."

Londen in de nabije toekomst: Newgen Industries, een belangrijk farmaceutisch bedrijf, test zijn nieuwe middel RAK-295 wat betere lichamelijke prestaties moet opleveren. Het experiment mislukt volkomen en 30.000 mensen krijgen te maken met fysieke en allergische klachten. Eén vrouw heeft echter nergens last van en om de boel niet verder te laten escaleren wordt een ex-huurling ingeschakeld om deze persoon te vinden.

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van perceived

perceived

  • 1741 berichten
  • 5443 stemmen

Luidruchtig filmpje, verre van origineel en daardoor weinig opvallend. Kijkt wel lekker weg en is heel redelijk geregisseerd. Ben dan ook benieuwd naar het volgende project van deze beginnende regisseur.


avatar van akira124

akira124

  • 666 berichten
  • 3585 stemmen

Slappe hap...........


avatar van mikey

mikey

  • 28922 berichten
  • 5098 stemmen

Filmpje over acrobatische zombies (de geevolueerde variant van de rennende DOtD-zombie) en een groepje overlevers waarvan eentje zwanger is van de Verlosser. Daarnaast nog een leuke knipoog naar corrupte bankiers die zich bij hen hebben aangesloten. Natuurlijk gehaaide en egoistische elleboogwerkers. Het camerawerk is flets en hysterisch op zijn momenten. Maar dat is de standaard tegenwoordig. Wel vlot verteld (knip/plak) en je verveelt je niet. Dat komt wellicht omdat het verhaal belangrijker is dan de zombies. Okay.


avatar van erik1677

erik1677

  • 1787 berichten
  • 0 stemmen

Hmmm alweer een film over een uitgebroken virus!

Alweer zo'n moderne zombieflick!

Alweer zo'n saaie prent?

Nee,verre van dat zelf.

Tja luidruchtig is ie zeker, maar dat vind ik wel net zo prettig.

Een bult kabaal en gesmeer, vind ik vaak wel een vereiste in zulke films, en daar voldoet ie goed an.

Ook de gore is prima in orde, en acteerwerk eigenlijk ook wel.

Zelfs mn favo-acteur uit the rise of the footsoldier doet er in mee.

Heheheh wat wil je dus nog meer


avatar van N23

N23

  • 649 berichten
  • 255 stemmen

Het is een low-budget film, en dat merk je wel.

De Brit met zijn overdreven Brits accent verveelde me mateloos.

Het haantjes gedrag en de one-liners verveelde me ook behoorlijk

'' Nee ze gaat met mij mee' - Nee met mij ' Neehee met mij.....

En toen ik deze film bekeek leek hij wel erg veel op ''28 Days en Weeks later'.

Toch ondanks alle minpunte krijgt deze film een 5 van mij, maar dat is enkel en alleen omdat ik van het zombie gerne geen genoeg krijg.

2,5 ster

(Ps, iedere andere Goede zombie film (het liefst van 2000 tot nu) mogen bij mij gemeld worden).


avatar van Boeikens

Boeikens

  • 4413 berichten
  • 5139 stemmen

Niet origineel maar wel redelijk goed.

In de stijl van 28 Days Later, met virusinfectie en supersnelle etletische zombies.

Naar het einde toe steeds meer actie en gore.

Matig spannend, zeer voorspelbaar en soms, naar mijn smaak, wat storende flikkerende beelden.

3*


avatar van Testa-Rossa

Testa-Rossa

  • 422 berichten
  • 133 stemmen

Onderhond schreef:

Fijn filmpje.

Je kan er lang of kort over schrijven, maar om de vergelijking met 28 Days Later kan je niet heen. London, infected people (lees snelle zombies) en vluchtende overlevenden. De film is er zich zelf ook erg van bewust, toch blijft het erg vaak om zelfs hetzelfde teken over te nemen op je poster. Misschien om de knoop finaal door te hakken en alle verdere commentaar af te doen als Captain Obvious.

Dat teken is gewoon het internationale teken voor biohazard, voor beide films even relevant.

Je kan het inspiratieloos vinden nadat deze al gebruikt is voor de poster van 28 Days/Weeks Later. Maar feitelijk heeft Boyle het teken ook maar geleend

Het is overigens verder weinig bijzonders, veel van hetzelfde gezien in andere zombiefilms. Heb me er verder prima mee vermaakt voor een keer, maar hoef hem niet vaker te zien.

2.5*


avatar van Noodless

Noodless

  • 9577 berichten
  • 5999 stemmen

Boeikens schreef :

In de stijl van 28 Days Later, met virusinfectie en supersnelle etletische zombies.

Naar het einde toe steeds meer actie en gore.

Matig spannend, zeer voorspelbaar en soms, naar mijn smaak, wat storende flikkerende beelden.

Redelijk bruut geweld ! Soms bleef het maar duren.....

veel grrrrrrrrrrrrrr weglopen grrrrrrrrrrrrrrr...........kloppen geven

Gemiddeld filmpje 6/10


avatar van Simoensk

Simoensk

  • 60 berichten
  • 537 stemmen

Vermakelijk.... Al mist deze natuurlijk heel wat aan originaliteit. Geen wow scenes, geen wow gevoel. Jammer, maar toch een aanrader voor de mensen die van survival/zombie houden.


avatar van erpunited

erpunited

  • 647 berichten
  • 2591 stemmen

wanne klote film. Ik vond het helemal niks. van begin tot eind ellende


avatar van Kr!kke

Kr!kke

  • 5394 berichten
  • 2566 stemmen

Uitererst vermakelijke zombiefilm.

Ik moet zeggen dat ik wel een fan ben van de "nieuwe generatie zombies", zoals ik het noem (waarmee ik de zombies bedoel die even snel als de mensen kunnen lopen). Deze zombies komen veel dreigender over, zodat het allemaal een tikkelte amusanter wordt i.v.m. de oudere zombiefilms. Het verhaal is nogal standaard: een uit de hand gelopen experiment lijkt de perfecte oplossing te bieden om zombies te laten ontstaan in films. Maar erg is dat allemaal niet, een zombiefilm moet in de eerste plaats gewoon entertainen, iets wat van deze Devil's Playground zeker kan gezegd worden.


avatar van mug13

mug13

  • 2533 berichten
  • 991 stemmen

Boeikens schreef:

Niet origineel maar wel redelijk goed.

In de stijl van 28 Days Later, met virusinfectie en supersnelle etletische zombies.

Naar het einde toe steeds meer actie en gore.

Matig spannend, zeer voorspelbaar en soms, naar mijn smaak, wat storende flikkerende beelden.

3*

Niks aan toe te voegen.


avatar van Baggerman

Baggerman

  • 10818 berichten
  • 8156 stemmen

Het is dat ik me toch enigszins vermaakt heb met de film.....

maar eigenlijk is dit toch gewoon pure crap!

Allereerst is de ideeën-armoede natuurlijk te triest voor woorden. Het sneller maken van de zombies is dan het meest originele van de film? Het acteren is hemeltergend slecht en vanwege het feit dat ik geen van de acteurs/actrices herkende concludeer ik maar dat deze heren en mevrouwen een paar dagen vrij gekregen hebben van Eastenders, Coronation Street of een andere soapserie om de heer McQueen uit de brand te helpen.

Ze zetten platte karakters neer die totaal ongeloofwaardig zijn en waarbij je geen enkele gevoelens gaat krijgen dat je hoopt dat ze het gaan overleven.

En kan iemand me uitleggen waarom die zombies die Cole, en later ook Joe telkens maar blijven aanvallen? Willen ze ze opeten of zo? Waarom eten die zombies elkààr dan niet op of vallen ze elkaar niet aan? Dat de zombies gezonde mensen om één of andere reden aanvallen wil ik nog wel slikken, maar waarom die Cole en Joe, die toch ook besmet zijn met dat virus? En waar slaan die zombie-grouphugs op? En waarom plegen sommige mensen zelfmoord als ze gebeten zijn door een zombie? Een wat zinloze daad, als je het mij vraagt?

Tja, als ik me dit soort dingen ga afvragen tijdens het kijken van een film is het niveau voor mij niet erg hoog. Mijn cijfer dus ook niet....


avatar van sinterklaas

sinterklaas

  • 11747 berichten
  • 3281 stemmen

Niet slecht!

Het lijkt er anders wel op dat rond 2010 ineens de sluis opengaat en we overspoeld worden met zombiefilms. Zo hebben we dus Le Horde, zag ik dat er in Duitsland, Servie en Italie ook al van dit soort films waren uitgebracht, ohja Noorwegen ook (Dead Snow) en Denemarken... Whats next en uit welk land dit keer.

Devil's Playground was voor mij zeker wel te doen, het was inderdaad wel een verdachte copycat van 28 days later en ook Doomsday, maar toch wist ik me wel te vermaken. Het verhaal kennen we natuurlijk wel: Virus, zombies, vluchten, als je gebeten word word je zelf ook een zombie enz. maar de zombies, gore montage en ook de subtiele actie was goed te doen. Ook ben ik best wel te spreken geweest over het acteerwerk. En zoals gezegt: het draait ook hierin gewoon weer om overleven. Dit soort films blijven wel gewoon vermaken eigenlijk. Ook het open einde vond ik zeer gelukt.

Hier was ik toch wel over te spreken. Prima vermaakt!

3,5*


avatar van DjFrankie

DjFrankie

  • 3253 berichten
  • 3335 stemmen

Aardig maar niet meer dan dat. Een niet echt origineel verhaal, wat beter uitgewerkt had kunnen worden.


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Prima poging die helaas veel steekjes laat vallen. Zeker het begin is slordig, waardoor de opbouw eigenlijk zo goed als geen effect heeft. Het verlaten beeld van London, of het Engelse landschap in z'n geheel, is al eens beter gedaan in 28 Days. Ook Dead Set stijgt er op alle aspecten ver bovenuit. Dat is geen schande, maar zonde is het wel.

Mijn verwachtingen waren zeer redelijk, toch schatte ik het daarmee nog nét iets te hoog in. Zeer lelijk geschoten aan het begin, met gare willekeurige versnellingen en slowmotion, waarin geen enkel beeld voor 2 seconden kan focussen. Normaal geen probleem, maar geen goed idee wanneer ik nog in de film moet komen.

Sfeer is er dan ook nauwelijks. Het middenstuk maakt dat wat beter wanneer ze zich barricaderen of onderweg zijn. Het gevoel dat daar altijd bij komt kijken, blijft mooi. Dat is meer de klassieke formule die verder helaas wegblijft. De zombies zijn atletisch (?!?!?!) en verliezen daarmee alle kracht.

Hoogte- en dieptepunten, maar ze zijn al zó veel slechter gemaakt dat ik hier met gemak doorheen ben gekomen en dat ging best gepaard met plezier.

Tony's Cinema Trash: Devil's Playground (2010) - tonypulp.blogspot.com


avatar van ibendb

ibendb

  • 4661 berichten
  • 2897 stemmen

Een goed regiedebuut.
The Devil's Playground is een leuke zombiefilm. Ik heb al een zwak voor Zombies, maar nu ben ik er helemaal voor. Echt leuk. Ook een leuke toevoeging dat ze niet van water houden. 3*


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 6567 berichten
  • 9479 stemmen

Inferieure rip-off van allerlei moderne zombiefilms als 28 Days Later. Begint nog niet eens zo slecht, maar zodra de aktie zich richt op een groepje verscholen overlevenden wordt alles extreem saai en vervelend. De personages zijn daarnaast behoorlijk oninteressant. Acceptabele bloederige make-up effecten, maar de atletisch aangelegde zombies zijn belachelijk en naarmate de film vordert verliest het script snel aan kracht.


avatar van Lennert

Lennert

  • 2403 berichten
  • 1398 stemmen

Lang niet slecht door de sterke cast en een fijne hoeveelheid gore, maar tegen het einde beginnen de onderlinge relaties en het dramagehalte wat tegen te staan. De vergelijkingen met 28 Days Later zijn vanzelfsprekend niet ver, maar ergens deed de film me in het begin toch ook behoorlijk denken aan de Resident Evil spellen door de setting, wat toch een stuk bijdroeg aan de sfeer.

Echter, vanaf het moment dat enkele overlevenden zich samen in een schuur beginnen te verschansen, begint de spanning langzaamaan in te zakken en maakt dit plaats voor net iets meer karakterontwikkeling dan de film nodig heeft. Toch jammer, want met het geringe budget heeft men toch een behoorlijk leuke film neergezet.


avatar van Gang_Star

Gang_Star

  • 6837 berichten
  • 3401 stemmen

Ik zie de films uit het Verenigd Koninkrijk niet vaak voorbij komen, maar wanneer ik ze wel zie vind ik ze regelmatig vermakelijk. Ook bij deze zombiefilm is dat het geval. Het duurt wat even voordat het goed op gang komt, maar dan krijg je ook wel een behoorlijke portie actie en gore. Leuk om eens gezien te hebben, al is het geen film die ik waarschijnlijk opnieuw zal gaan kijken. Toch aardig vermaakt hierbij.


avatar van knusse stoel

knusse stoel

  • 3224 berichten
  • 4088 stemmen

Op zich niet een slechte film maar in het begin moet je er even doorheen, tenminste dat was mijn ervaring. De film begon niet al te sterk maar de opbouw en het verhaal worden al gelang de film duurt beter! Ik weet nog niet of dit nu een zombiefilm is of dat de mensen door de ziekte die ontwikkelde na enkele maanden een testmedicijn ingenomen te hebben, werden geveld. Maar op zich is dat niet erg belangrijk voor de filmscènes.

Een aardig debuut van deze regisseur en ik ben benieuwd naar zijn 2e film die dit jaar uit is gekomen; "Gunned down".


avatar van RuudC

RuudC

  • 4636 berichten
  • 2529 stemmen

Geen slechte onofficiële spinoff van 28 Days Later. Alleen de infectie komt ergens anders vandaan en het verschil in budget is duidelijk merkbaar. Ik zou regisseur Mark McQueen op basis van deze prent nou niet direct een talent willen noemen. Inmiddels heb ik ook al vele zombiefilms gezien. Veel goede, maar ook heel veel slechte. Deze zit er tussenin: goed noch slecht. Het ziet er redelijk verzorgd uit, maar het verhaal komt nergens tot bloei, omdat het niet origineel is en de beste acteurs wel erg weinig te zien zijn. De jacht komt er ook niet goed uit en eenmaal in de schuur, bloedt de film dood. Drie sterren voor de moeite. Ik heb me niet verveeld, maar zie geen enkele reden om Devil's Playground ooit eens opnieuw te bekijken.


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7211 berichten
  • 7125 stemmen

Prima zombiefilm die lekker wegkijkt. Er is ook genoeg gore te zien.


avatar van mrklm

mrklm

  • 10183 berichten
  • 9284 stemmen

London, eperimenteel virus, krijsende zombies, hysterisch volk, dubieuze figuren, irritante score, hoofdpijnopwekkende montage, het accent van Danny Dyer. Kortom: alle genreclichés zijn aanwezig in deze nutteloze pulpfilm. Maar de cast doet zijn best om er wat van te maken en die zombies kunnen angstaanjagend goed springen. Dus het valt nog enigszins mee.


avatar van mrklm

mrklm

  • 10183 berichten
  • 9284 stemmen

Uitzonderlijke documentaire waarin filmmaker Linda Johnson, allicht geïnspireerd Chantal Akermans No Home Movie, in goed overleg met haar vader Dick, een gepensioneerde psychiater, een film maakt over zijn laatste levensjaren vanaf het moment dat hij wegens Alzheimer bij zijn dochter intrekt. Linda en Dick maken meteen duidelijk dat ze uit ervaring putten: hun echtgenote/moeder overleed eveneens na een langdurige worsteling met dementie. Een combinatie van optimisme en realiteitszin overheerst, zeker wanneer Linda haar vader confronteert met zijn vreemde gedragingen van de dag daarvoor. De openheid tussen vader en dochter, hun bereidheid en kracht om iets bijzonders te maken van deze periode, zijn zonder enige twijfel inspirerend. Maar wat deze documentaire tot meesterwerk verheft zijn de surrealistische reconstructies en fantasiesequenties die vader en dochter samen filmen en een finale die je onmogelijk onberoerd kan laten. Absoluut niet zwaarmoedig en sentimenteel, maar hoopgevend en hartverwarmend.